Term Delete Protection (2.0.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Vocabulary ID
el: ID λεξιλογίου

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: About
el: Περί
