Term Delete Protection (2.0.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Vocabulary ID
gl: ID do vocabulario

en: Configuration
gl: Configuración

en: Features
gl: Funcionalidades

en: About
gl: Información
