Term Delete Protection (2.0.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Vocabulary ID
lv: Vārdnīcas ID

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: About
lv: Par
