Term Delete Protection (2.0.1) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
ms: Taksonomi

en: Vocabulary
ms: Kosa kata

en: Vocabulary ID
ms: ID kosa kata

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: About
ms: Perihal
