Term Delete Protection (2.0.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Vocabulary ID
oc: Identificant (ID) de vocabulari

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Features
oc: Foncionalitats

en: About
oc: A prepaus
