Term Delete Protection (2.0.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
fa: رده بندی

en: Vocabulary
fa: لغتنامه

en: Vocabulary ID
fa: هویت لغتنامه

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: About
fa: درباره
