Term Delete Protection (2.0.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Vocabulary ID
ps: قاموس پېژند

en: Configuration
ps: سازول

en: About
ps: په اړه
