Term Delete Protection (2.0.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Vocabulary ID
vi: ID từ vựng

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Features
vi: Tính năng

en: About
vi: Giới thiệu
