Taxonomy Term Glossary (4.2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: title
ro: titlu

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Close
ro: Închideți

en: Glossary
ro: Glosar

en: Loading...
ro: Încărcare...

en: About
ro: Despre

en: Description attribute
ro: Atributul descrierii
