Taxonomy Term Glossary (4.3.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: title
cs: nadpis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Fields
cs: Pole

en: Close
cs: Zavřít

en: Glossary
cs: Slovník

en: Loading...
cs: Načítání...

en: About
cs: Popis
