Taxonomy Term Glossary (4.3.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: title
sk: názov

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Fields
sk: Polia

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: About
sk: Informácie o
