Taxonomy Term Glossary (4.3.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: title
vi: tiêu đề

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Fields
vi: Các trường

en: Close
vi: Đóng

en: Glossary
vi: Bảng thuật ngữ

en: Loading...
vi: Đang nạp...

en: About
vi: Giới thiệu
