Taxonomy Term Glossary (4.4.0-rc5) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Search type
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་རིགས

en: span
bo: ཁྱབ་པ

en: Link to term
bo: ཐ་སྙད་དང་སྦྲེལ་བ
