Taxonomy Term Glossary (4.4.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: title
sl: naslov

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Close
sl: Zapri

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: About
sl: O modulu
