Taxonomy Term Glossary (4.4.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Fields
az: Sahələr

en: Close
az: Bağlı

en: Glossary
az: Lüğət

en: About
az: Haqqında

en: Vocabulary machine name
az: Lüğət maşınının adı

en: Description attribute
az: Təsvir atributu
