Taxonomy Term Glossary (4.4.2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: title
it: titolo

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Fields
it: Campi

en: Close
it: Chiudi

en: Glossary
it: Glossario

en: Loading...
it: In caricamento...

en: About
it: Informazioni

en: Vocabulary machine name
it: Nome ad uso interno del vocabolario

en: Description attribute
it: Attributo description
