Taxonomy Term Glossary (4.4.2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: title
kn: ತಲೆಬರಹ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Glossary
kn: ಪದಸೂಚಿ

en: Loading...
kn: ಲೋಡ್ ಆಗುತ್ತಿದೆ...

en: About
kn: ಕುರಿತು
