Taxonomy Term Glossary (4.4.2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: title
ru: заголовок

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Fields
ru: Поля

en: Close
ru: Закрыть

en: Glossary
ru: Глоссарий

en: Loading...
ru: Загрузка...

en: About
ru: Информация

en: Search type
ru: Тип поиска

en: Vocabulary machine name
ru: Машинное имя словаря

en: Link to term
ru: Ссылка на термин

en: Description attribute
ru: Атрибут описания
