Taxonomy Term Glossary (4.5.0-beta1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: title
gl: título

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Fields
gl: Campos

en: Close
gl: Pechar

en: Loading...
gl: Cargando...

en: About
gl: Información
