Taxonomy Term Glossary (4.5.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: title
he: כותרת

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Fields
he: שדות

en: Close
he: סגירה

en: Glossary
he: מילון מונחים

en: Loading...
he: טוען...

en: About
he: אודות
