Taxonomy Term Glossary (4.5.0-beta1) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Fields
ms: Medan-medan

en: Close
ms: Tutup

en: Loading...
ms: Sedang memuatkan ...

en: About
ms: Perihal
