Taxonomy Term Glossary (4.5.0-rc1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: title
fi: otsikko

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Fields
fi: Kentät

en: Close
fi: Sulje

en: Glossary
fi: Sanasto

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: About
fi: Tietoja

en: Search type
fi: Haun tyyppi

en: Description attribute
fi: Kuvaus-attribuutti
