Taxonomy Term Glossary (4.5.0-rc1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: title
uk: назва

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Fields
uk: Поля

en: Close
uk: Закрити

en: Glossary
uk: Глосарій

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: About
uk: Про модуль

en: Search type
uk: Тип пошуку

en: Vocabulary machine name
uk: Машинна назва словника

en: Link to term
uk: Посилання на термін

en: Description attribute
uk: Description-атрибут
