Term Level Field (8.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
de: Taxonomie

en: Term
de: Begriff

en: Level
de: Ebene

en: Reference
de: Referenz

en: Levels
de: Ebenen
