Term Level Field (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Term
pl: Termin

en: Level
pl: Poziom

en: Reference
pl: Referencja

en: Levels
pl: Poziomy
