Term Level Field (8.x-1.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Term
hu: Kifejezés

en: Level
hu: Szint

en: Reference
hu: Referencia

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Levels
hu: Szintek
