Term Level Field (8.x-1.0-alpha4) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: Term
id: Istilah

en: Reference
id: Referensi

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Levels
id: Tingkatan
