Term Level Field (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: Term
fa: واژه

en: Level
fa: سطح

en: Reference
fa: ارجاع

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض
