Term Level Field (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Term
fi: Termi

en: Level
fi: Taso

en: Reference
fi: Viittaus

en: Default value
fi: Oletusarvo
