Term Level Field (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Term
ru: Термин

en: Level
ru: Уровень

en: Reference
ru: Связь

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Levels
ru: Уровни
