Term Level Field (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: Term
tr: Terim

en: Level
tr: Seviye

en: Reference
tr: Kaynak

en: Default value
tr: Varsayılan değer
