Term Merge Manager (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Term ID
bg: Термин ID

en: Authored by
bg: Написано от

en: The term name.
bg: Име на термина.
