Term Merge Manager (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Vocabulary ID
ka: ლექსიკონის ID

en: Authored by
ka: ავტორი
