Term Merge Manager (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Vocabulary ID
lt: Žodyno ID

en: Term
lt: Terminas

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Changed
lt: Pakeista

en: The term name.
lt: Termino pavadinimas.
