Term Merge Manager (8.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: Created
is: Stofnað

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: Term
is: Hugtak

en: Authored by
is: Höfundur

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
