Term Merge Manager (8.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Vocabulary ID
jv: ID vokabulari

en: Term ID
jv: ID tetembungan

en: Authored by
jv: Ditulis dening
