Term Merge Manager (8.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Taxonomy
is: Taksonomi

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: View
is: Vís

en: Created
is: Stovnað

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: The term name.
is: Navn á orðinum.
