Term Merge Manager (8.x-1.0-beta3) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Vocabulary ID
km: លេខ​សម្គាល់​វាក្យសព្ទ

en: Term ID
km: លេខ​សម្គាល់​ពាក្យ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: The term name.
km: ឈ្មោះ​ពាក្យ ។
