Term Merge Manager (8.x-1.0-beta3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Vocabulary ID
ps: قاموس پېژند
