Term Merge Manager (8.x-1.0-beta8) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Vocabulary ID
mn: Үгсийн сангийн ID

en: Term ID
mn: Нэр томъёоны ID

en: Authored by
mn: Зохиосон
