Term Merge Manager (8.x-1.0-beta9) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Vocabulary ID
hy: Բառարանի ID

en: Authored by
hy: Հեղինակ
