Termcase (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Save
fr: Enregistrer

en: Vocabulary name
fr: Nom du vocabulaire

en: List terms
fr: Lister les termes

en: Edit vocabulary
fr: Modifier le vocabulaire

en: Add terms
fr: Ajouter des termes

en: Finished with an error.
fr: Terminé avec erreur

en: No conversion
fr: Pas de conversion

en: Convert the first character to uppercase
fr: Convertir le premier caractère en majuscule

en: Convert all characters to lowercase
fr: Convertir tous les caractères en minuscules

en: Convert ALL CHARACTERS TO UPPERCASE
fr: Convertir TOUS LES CARACTÈRES EN MAJUSCULES

en: One post processed. | @count posts processed.
fr[0]: Une contribution traitée.
fr[1]: @count contributions traitées.

en: No vocabularies available. <a href=":link">Add vocabulary</a>.
fr: Aucun vocabulaire disponible. <a href=":link">Ajouter un vocabulaire</a>.
