Termcase (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: None
hr: Nema

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Save
hr: Spremi

en: Vocabulary name
hr: Naziv rječnika

en: List terms
hr: Popis pojmova

en: Edit vocabulary
hr: Uredi rječnik
