Termcase (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Vocabulary name
km: ឈ្មោះ​វាក្យសព្ទ

en: List terms
km: បញ្ជី​ពាក្យ​

en: Edit vocabulary
km: កែសម្រួល​វាក្យស័ព្ទ
