Termcase (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: None
lv: Nav

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Save
lv: Saglabāt

en: Vocabulary name
lv: Vārdnīcas nosaukums

en: List terms
lv: Terminu saraksts

en: Edit vocabulary
lv: Labot vārdnīcu

en: Add terms
lv: Pievienot terminus

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.
