Termcase (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Save
ar: حفظ

en: Vocabulary name
ar: اسم المعجم

en: List terms
ar: اسرد المفردات

en: Edit vocabulary
ar: حرر المعجم

en: Add terms
ar: إضافة مصطلحات
