Termcase (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Save
az: Saxla

en: Vocabulary name
az: Lüğət adı

en: List terms
az: Terminlərin siyahısı

en: Edit vocabulary
az: Lüğəti redaktə edin

en: Add terms
az: Termin əlavə edin
