Termcase (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: None
bg: Не

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Save
bg: Запази

en: Vocabulary name
bg: Име на речника

en: List terms
bg: Изброй термините

en: Edit vocabulary
bg: Редактирай речник
