Termcase (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: None
ca: Cap

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Save
ca: Desa

en: Vocabulary name
ca: Nom del vocabulari

en: List terms
ca: Llista de termes

en: Edit vocabulary
ca: Edita vocabulari

en: Add terms
ca: Afegeix termes

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.
