Termcase (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: None
de: Keine

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Save
de: Speichern

en: Vocabulary name
de: Vokabularname

en: List terms
de: Begriffe auflisten

en: Edit vocabulary
de: Vokabular bearbeiten

en: Add terms
de: Begriffe hinzufügen

en: Finished with an error.
de: Mit einem Fehler beendet.

en: First character uppercase
de: Erster Buchstabe groß

en: No vocabularies available. <a href=":link">Add vocabulary</a>.
de: Keine Vokabulare vorhanden. <a href=":link">Vokabular hinzufügen</a>.
